Fatality z Mortal Kombat przeniesione do rzeczywistości

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Fatality z Mortal Kombat przeniesione do rzeczywistości - gamedot.pl

Seria bijatyk Mortal Kombat słynie z brutalności – krwistych (czasami naciąganych) scen. Oczywiście wisienką na torcie są tu sekwencje ciosów pozwalających na mniej lub bardziej finezyjne wykończenie oponenta (Fatality). I to właśnie znak rozpoznawczy popularnej marki został przeniesiony do naszej rzeczywistości.

 

Cóż, bez wątpienia poniższy materiał wideo jest kierowany do widza pełnoletniego i posiadającego mocny żołądek. Efekt fanowskiego trudu trzeba uznać za coś efektownego i... paskudnego zarazem.

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Gigantosaurus The Game PS4

Gigantosaurus The Game PS4

W grze Gigantosaurus: Gra, gracze mogą eksplorować i ścigać się poprzez rozległe, prehistoryczne światy w jedynej w swoim rodzaju dinozaurowej przygodzie – z jednej strony ratując...

179,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl