Fatality z Mortal Kombat przeniesione do rzeczywistości

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Fatality z Mortal Kombat przeniesione do rzeczywistości - gamedot.pl

Seria bijatyk Mortal Kombat słynie z brutalności – krwistych (czasami naciąganych) scen. Oczywiście wisienką na torcie są tu sekwencje ciosów pozwalających na mniej lub bardziej finezyjne wykończenie oponenta (Fatality). I to właśnie znak rozpoznawczy popularnej marki został przeniesiony do naszej rzeczywistości.

 

Cóż, bez wątpienia poniższy materiał wideo jest kierowany do widza pełnoletniego i posiadającego mocny żołądek. Efekt fanowskiego trudu trzeba uznać za coś efektownego i... paskudnego zarazem.

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Just Dance 2020 PS4

Just Dance 2020 PS4

Zbierz znajomych i rodzinę i tańczcie, jakby nikt nie patrzył z Just Dance 2020! Numer 1 w kategorii gier muzycznych w historii*! Ponad 67 milionów sprzedanych egzemplarzy**! Nowa...

199,99Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl