Pierwszy Season Pass oraz nowy bohater w Apexie już za chwilę?

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Wielka burza związana z premierą Apexa, która miała miejsce miesiąc temu, już ustąpiła. Gra się przyjęła bardzo dobrze, miliony graczy nadal się bawią doskonale w otrzymanej produkcji. Jednakże jeszcze w pierwszych dniach funkcjonowania gry twórcy zapowiadali, że nie mają zamiaru zignorować jej dalszego rozwoju. Niestety jak dotąd jeśli chodzi o oficjalne źródła informacji, na zapewnieniach się skończyło. Na szczęście są przecieki. 

W ciągu minionych tygodni pojawiały się informacje określające dokładniej co ma się znaleźć we wspominanym Season Passie oraz potencjalni nowi bohaterowie. Większość z tych informacji była oczywiście wyssana z palca, jednakże w ostatnim czasie pojawiła się taka, która wygląda na wyjątkowo autentyczną.  Mowa o informacji zdradzającej nowego bohatera mającego zawitać do Apexa – Octane’a. 

Pierwszy przeciek informował tylko i wyłącznie o nowej postaci. Wskazywał jej imię, tytuł (High Speed Daredevil) oraz przedstawiał jakich umiejętności możemy się spodziewać. Byłyby to pasywne leczenie w czasie, gdy Octane nie otrzymuje obrażeń, aktyw przyśpieszający poruszanie się postaci o 30% na 6 sekund kosztem 10% punktów życia oraz umiejętność ultimate pozwalająca na ustawienie wyrzutni, dzięki której moglibyśmy wyskoczyć wysoko w powietrze. Całość brzmiała fajnie i nawet wiarygodnie, ale z racji pojawienia się na mało znanym kanale została potraktowana mocno sceptycznie. Zwłaszcza, że umiejętności same w sobie wyglądają na dość mocne. 

Jednakże witrynie Daily Esports udało się dotrzeć do anonimowego informatora związanego z Respawn Entertainment, czyli studiem odpowiedzialnym za Apexa. Ów informator z pełnym zdecydowaniem potwierdził nie tylko to, że Octane będzie najbliższą nową postacią dodaną do gry, ale także, że pojawi się on wraz z premierą pierwszego Battle Passa.  Ma to nastąpić już niedługo, bowiem 12 marca. Informator przekazał również serwisowi wysokiej jakości portret nowej postaci, który może posłużyć za potwierdzenie słów informatora.  

Źródło: Daily Esports

Wygląda zatem na to, że Respawn Entertainment nie zasypia gruszek w popiele i rzeczywiście wypuścili grę mając zaplanowany dalszy jej rozwój. Nas jako graczy może to jedynie cieszyć i pozostaje czekać na oficjalne informacje lub nawet premierę postaci. Do zobaczenia na arenie! 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Marvel Avengers PS4

Marvel Avengers PS4

Marvel's Avengers umożliwia graczom spełnienie bohaterskich marzeń. Niesamowita fabuła i ciągle rozrastające się uniwersum łączą się z rozgrywką w świecie Avengersów. Opanuj wyjątkowe...

249,00Do sklepu

0 Komentarzy