Phil Spencer o ekskluziwach z Xboksa na pecetach

Orzeł - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Phil Spencer o ekskluziwach z Xboksa na pecetach

Phil Spencer, szef Xbox, postanowił uściślić, co miał na myśli jego zespół, kiedy w ubiegłym tygodniu ogłoszono, że gry wydawane na Xboksa będą jednocześnie pojawiać się na pecetach z Windowsem 10.


Można było się tego domyślić, ale teraz mamy potwierdzenie - część gier nie będzie korzystała z takiego rozwiązania i pozostaną ekskluzywnymi tytułami na konsolę Xbox One.


Szef Xboksa postanowił powiedzieć o tym wprost, gdyż część posiadaczy konsoli Microsoftu, którzy korzystają z niej właśnie dla exclusive'ów, poczuło się oszukanych.

 

 


Spencer dodał również, że pracownicy Microsoftu są obecnie "bardziej oddani" pracy nad swoją platformą do kanapowego grania, niż kiedykolwiek wcześniej i nawet, jeżeli obiecano nam, że bardzo wiele tytułów z Xbox One pojawi się na PC, nie oznacza to, że wszystkie gry wylądują na obydwu platformach.


Tak czy inaczej, bardzo cieszy nas, że w niedalekiej przyszłości zobaczymy na pecetach najnowszą odsłonę serii Forza czy Gears of War. Ciekaw jestem tylko, jak Microsoft wybrnie z tej sytuacji, kiedy przyjdzie co do czego i gracze na obydwu platformach będą oczekiwać, że będą mogli pograć sobie w najgorętsze tytuły.


Źródło: TheCountryCaller.com

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

OrzełOrzełOto ja - domorosły webmaster, koder, przedsiębiorca, dziennikarz oraz wielbiciel gier muzycznych i myszoskoczków. Nocami marzę o tworzeniu gier, ale za dnia skupiam się na innych fajnych i ważnych rzeczach, dla odmiany możliwych do zrealizowania.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]