Nowy Wolfenstein w 2017 roku

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Nowy Wolfenstein w 2017 roku - gamedot.pl

Alicja Bachleda-Curuś była zaangażowana w deweloping gry Wolfenstein: The New Order – dokładniej chodzi tu o voice-acting podpinany pod jedną z ważniejszych postaci (Anya Oliwa – a właściwie nasza Anka). Z wypowiedzi aktorki dość jasno wynika, że Bethesda inwestuje w sequel udanej produkcji. Wszak nie każda seria gier pozwala zabić Hitlera. Dodatkowo możemy już napisać o orientacyjnym terminie premiery – roku 2017.

 

Cała sprawa nie jest raczej zaskoczeniem. Studio Machine Games potwierdzało, że zbiera już pomysły na pełnowymiarową kontynuację. W czerwcu start prac developerskich uzależniono od... sukcesu handlowego. Bethesda nie podawała jeszcze wyników sprzedaży, ale Wolfenstein: The New Order raczej jest utożsamiane z komercyjnym sukcesem. W premierowym miesiącu utrzymywało się w TOP5 bestsellerów dla amerykańskiego rynku.

 

źródło: ddtvn

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]