Battlefield: Hardline ograne za 15PLN? To możliwe!

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Battlefield: Hardline ograne za 15PLN? To możliwe! - gamedot.pl

Lansowane przy konsoli XOne EA Access prawdopodobnie już niedługo zostanie wzbogacone o nową produkcję z segmentu AAA. Obrazek opublikowany na Reddit każe nam czekać na Battlefield: Hardline. Dzieło studia Viceral Games może być częścią październikowej aktualizacji.

 

Warto przypomnieć, że EA Access - po uiszczeniu stosunkowo niewielkiej opłaty - pozwala na swobodną zabawę choćby przy takim Dragon Age: Inquisition, Titanfall czy Plants vs. Zombies: Garden Warfare. Tak, musimy tylko zapłacić 15 PLN – jest to stawka miesięczna.

 

 

Jakiś haczyk? Cóż, EA oczywiście nie oferuje nam dodatków. To DLC jest tu głównym źródłem dochodu. Przy takim Battlefield: Hardline otrzymamy kampanię SP i bazową rozgrywkę online. Swoją drogą, Sony na razie odrzuca opcję przeniesienia EA Access na PS4.

 

Źródło: Gamingbolt

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]