Noworoczne życzenia od redakcji Gamedot.pl

Piechol - 
5osób uważa ten artykuł za ciekawy

Rok 2016 nieubłaganie zbliża się do końca, jedni się cieszą, drudzy smucą, jednak gracze nie powinni mieć powodów do zmartwień. Upływający czas jest dla naszej branży zbawienny, bo przemysł elektronicznej rozrywki cały czas się rozwija. W tym roku przywitaliśmy wirtualną rzeczywistość pod naszymi dachami, zapowiedziano nowe konsole, pojawiły się sprzęty śródgeneracyjne, wydano wiele naprawdę świetnych tytułów, etc. Gracze nie mają powodów do narzekań.

 

W związku z tym, w tym właśnie miejscu, w imieniu swoim jak i całej Redakcji, chciałbym życzyć Wam wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym roku, niech mimo wszystko będzie on jeszcze lepszy od tego i niech gry wideo dostarczają nam jeszcze więcej radości. Pamiętajcie: czas kiedy jesteśmy szczęśliwi nie jest czasem straconym, więc grajcie do woli ile wlezie!

 

3 osób dodało komentarz
5osób uważa ten artykuł za ciekawy

Beyond: Dwie Dusze PS3 (gra używana)

Beyond: Dwie Dusze PS3 (gra używana)

Gra w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing). W rolach głównych Małgorzata Socha i Robert Więckiewicz. Twórcy wielokrotnie nagradzanego Heavy Rain przedstawiają...

59,00Do sklepu

3 Komentarze

the_matrix rok temu

Zdrowych, Wesołych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2017 Roku dla Całej Ekipy GameDot.pl!!! Nowych pomysłów, newsów, zapowiedzi, recenzji, testów oraz artykułów!!! Żeby weny w Nowym Roku Wam wystarczyło, a Imperium z Gwiezdnych Wojen nie zamknęło ;) Niech Moc Będzie z Wami, bo jesteście THE BEST!!!

0 Odpowiedz
Razor rok temu

Wszystkiego najlepszego na nowy rok. Niech Projekt Scorpio okaże się godną konsolą obecnej generacji, a premiery gier niech nie będą przekładane :P.

0 Odpowiedz
Kuba86pl rok temu

Najlepszego! Oby 2017 r. okazał się łaskawy dla graczy: bez kilko-gigowych patchy 0-day, bez wysypu bezwartościowych DLC, ale z obniżeniem kursu dolara i ekspansji DX12! :)

0 Odpowiedz
PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl