Nintendo Switch słabsze od PS4?

Piechol - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Nintendo Switch słabsze od PS4? - gamedot.pl

 

Nintendo obrało zupełnie nowy kurs po porażce Wii U (warto tutaj dodać, że praktycznie na własne życzenie Japończyków). Co prawda na rynku kieszonsolek 3DS nadal prowadzi, jednak konsole stacjonarne konkurencji dawno temu zostawiły produkt Nintendo w tyle. Sytuacja ma się zmienić przy okazji Nintendo Switch, jednak wedle dzisiejszych doniesień już na starcie sprzęt ten będzie miał utrudnione zadanie. Jak donoszą dziennikarze z portalu venturebeat.com nowa konsola będzie bowiem słabsza od PS4. I nie mówimy tutaj o Playstation 4 Pro. Switch ma bazować na komponentach Nvidia Tegra, które co prawda zostały przygotowane specjalnie pod tę konsolę, jednak i tak już na początku nie może się ona popisać takimi osiągami jak aktualnie słabsza wersja PS4. Czyżby Nintendo znowu chciało jak najszybciej wypuścić swój sprzęt na rynek i zapomniało, że ostatnio to głównie za sprawą technologicznych tyłów zewnętrzni deweloperzy wypięli się na Wii U, co było głównym powodem fiaska tej konsoli? Przez szacunek dla tej firmy miejmy nadzieję, że tym razem będzie inaczej i że deweloperzy cofną się o krok i przygotują gry na Switcha, a nie będą tylko szykować dla nas orgazmiczną grafikę na Scorpio i PS4 Pro.

 

Źródło: venturebeat.com

1 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

awatar
ekla (gość) 7 lat temu

Czy Pad dostał, za ten super merytoryczny news, prawdziwe pinionszki? Mam nadzieję, że nie.. Czy ktoś to sprawdza?

0 Odpowiedz
PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]