Trzy nowe screeny z Shenmue III

Piechol - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Shenmue III faktycznie powstaje. Niektórzy nadal nie mogą w to uwierzyć, więc dla nich kolejne potwierdzenie, że tak rzeczywiście jest. Oficjalna strona gry na Kickstarterze została dzisiaj zaktualizowana o trzy zupełnie nowe screeny, niestety w niskiej rozdzielczości. Jednak nie to jest najważniejsze. Wreszcie widać choć trochę akcji oraz miniaturowy wózek widłowy i krowy. Tak. To bardzo japońska gra.

 

 

 

 

Do premiery Shenmue III pozostał jeszcze rok, choć bardzo prawdopodobne, że gra zaliczy obsuwę, bo właśnie zakończyła się faza koncepcyjna. Najważniejsze jednak, że gra powstaje i cierpliwi się jej doczekają.

 

Źródło: kickstarter.com

0 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]