NBA Live powraca, jak wygląda najnowsza części serii?

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
NBA Live powraca, jak wygląda najnowsza części serii? - gamedot.pl
 
NBA Live 14 to produkcja szykowana tylko na PlayStation 4 i Xboksa One. Moc nowej generacji konsol ma pomóc w powrocie słynnej marki, której ostatnia część ukazała się w 2009 roku. W osiągnięciu sukcesu powinien pomóc jej silnik Ignite, który będzie użyty także w next-genowej odsłonie FIFA 14, Madden NFL 25 i EA Sports UFC.
 
 
Wygląda to naprawdę konkretnie:
 
 
Premiera już pod koniec listopada. Jedynym problemem z jakim EA Sports musi sobie jeszcze poradzić jest konkurencja, czyli NBA 2K14 prezentujące się wprost niesamowicie:
 
 
Pokonanie tej gry nie będzie łatwe, tym bardziej, że przez lata nieobecności NBA Live na rynku seria 2K Games zebrała wokół siebie praktycznie wszystkich fanów wirtualnej koszykówki. Fanów, którzy raczej nie będą już zainteresowani inną serią... odpowiednia reklama może jednak zdziałać cuda. 
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Super Monkey Ball: Banana Blitz HD XONE

Super Monkey Ball: Banana Blitz HD XONE

Trzymaj się swoich bananów, ponieważ Super Monkey Ball: Banana Blitz HD toczy się w Twoją stronę! Poczuj magię jednego z najbardziej lubianych tytułów z serii, teraz zremasterowanego w...

99,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl