MyKronoz: co oferują smartwatche hybrydowe?

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Trudno mieć coś bardziej “pod ręką” niż zegarek. Właśnie ta cecha sprawia, że smartwatche stały się popularne. Przy coraz większych smartfonach inteligentne zegarki stają się ich niemal nieodłącznym kompanem, pozwalającym na swobodną kontrolę często wykorzystywanych funkcji telefonu.

Współczesne telefony są coraz większe. Z jednej strony duże ekrany sprawiają, że odczytywanie treści, szczególnie tych multimedialnych, jest bardziej przyjemne, z drugiej jednakże same urządzenia stały się mniej poręczne niż ich kuzyni sprzed kilku lat. I tu z pomocą przychodzą smartwatche, takie jak hybrydowe modele MyKronoz ZeTime.

Muzyka pod kontrolą

 

Sięganie do kieszeni po niemal 6-calową bestię, za każdym razem gdy chcemy np. przełączyć ścieżkę w Spotify nie brzmi jak wygodne używanie telefonu. O ile prościej jest po prostu dokonać tego samego na niewielkim ekranie zegarka. Często niedoceniana, a niezwykle przydatna funkcja smartwatchy związana z kontrolowaniem muzyki z uruchomionego na telefonie odtwarzacza to naprawdę znacząca zaleta, będąca jedną z cech modeli z serii ZeTime.

Zdrowie pod kontrolą

 

Nie tylko popularne opaski fitness, ale także smartwatche potrafią być dobrym kompanem podczas treningu. Pomiar tętna pozwala na kontrolowanie wysiłku podczas biegu czy ćwiczeń na siłowni. Tym samym smartwatche ZeTime udostępniają nam informację o zmęczeniu… lub zdenerwowaniu. Wizualnie pasujące bardziej do sali konferencyjnej niż siłowni smartwatche hybrydowe z serii ZeTime mogą pełnić także funkcję ostrzegania przed zbyt wysoką aktywnością serca. Wygodnie i cały czas pod ręką.

Sen pod kontrolą

 

Pod koniec dnia nie warto zdejmować smartwatcha ZeTime. Urządzenia te posiadają możliwość monitorowania snu, co pozwala nie tylko prześledzić naszą aktywność senną, ale także dopasować budzenie, do odpowiedniej fazy snu w taki sposób, byśmy budzili się bardziej wyspani.

 

To tylko kilka cech smartwatchy MyKronoz ZeTime, które łączą w sobie klasyczny zegarek ze wskazówkami z możliwościami nowoczesnego smartwatcha.

 

Smartwatche ZeTime są dostępne na rynku w cenie ok. 870 zł.

 

Źródło: Entrymedia, MyKronoz

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]