Monitor's Bounty – najnowszy darmowy update do Halo 5 jest już do pobrania

Piechol - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Od momentu kiedy Halo przeszło we władanie 343 Industries fani Master Chiefa wiedzieli, że to już nie będzie to samo. Nie mylili się. Począwszy od czwartej części Halo się zmieniło, czy na lepsze czy na gorsze to już indywidualna ocena każdego z nas, jednak nie można powiedzieć o 343 Industries złego słowa w kwestii postpremierowego wspierania Halo 5. Gracze konsekwentnie dostają nową zawartość do pobrania, głównie w formie darmowych aktualizacji. Nie inaczej jest dzisiaj, bo już teraz można pobrać Monitor's Bounty, najnowszą aktualizację do gry. Dodaje ona nowe uzbrojenie, nowe mapy do Warzone oraz wyszukiwarkę customowych meczy, której tak bardzo potrzebowali gracze. Zwiastun tej aktualizacji możecie zobaczyć poniżej.

 

 

Źródło: YouTube.com

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]