Model Pro wcale nie musi być najmocniejszą wersją PS4

hraboll - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Model Pro wcale nie musi być najmocniejszą wersją PS4 - gamedot.pl

 

Sony oficjalnie mówi o swoim zadowoleniu. Wszystko w kontekście sprzedaży sprzętu wyprodukowanego pod szyldem PlayStation. Wyniki handlowe dla gogli PlayStation VR prezentują się pozytywnie, zaś PS4 w wersji Pro rozbudza wielkie zainteresowanie.

 

Dla wielu nowych konsumentów ta konsola jest pierwszym wyborem. Również duża część posiadaczy modelu debiutującego w 2013 roku decyduje się teraz na sprzętowe uaktualnienie. Sony jest zaskoczone popytem na PS4 Pro. W kontekście niektórych rynków zgłoszono problemy z dostępnością – mówi o tym Shuhei Yoshida.

 

Rozmówca serwisu Digital Spy mówi o zadowoleniu – wskazano na utrzymanie jednolitego ekosystemu. Przedstawiciel korporacji Sony dostrzega także problemy wieku dziecięcego (wszak niektóre gry działają lepiej na starszej wersji konsoli). Dopiero mamy poznać wartość wersji Pro – potrzeba gier, które już na starcie swego dewelopingu uwzględniały obecność mocniejszej PS4.

 

Co ciekawe, lider grupy developerskiej Sony Worldwide Studios wcale nie odrzuca scenariusza zakładającego premierę sprzętu mocniejszego od Pro - i zarazem nadal należącego do obecnej generacji. Otrzymamy PS4 Ultra/Ultimate?! Yoshida nie udziela konkretnej odpowiedzi. Stwierdza tylko, że opracowanie platformy gwarantującej przyrost mocy (obliczeniowej) kosztuje wiele wysiłku.

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]