Bully trafia na urządzenia mobilne

Piechol - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Bully trafia na urządzenia mobilne - gamedot.pl

 

Bully to gra od słynnego studia Rockstar, ojców GTA, która pozwala graczom wcielić się w szkolnego chuligana, który za nic ma panujące zasady i restrykcje. Nie jest to może Grand Theft Auto w realiach szkolnych, jednak i tak jest to bardzo ciekawa produkcja, oczywiście głównie za sprawą charakterystycznego dla R* humoru. Gra doczekała się wersji Scholarship Edition na konsole poprzedniej generacji, a teraz trafiła również na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.

 

 

Nie jest to zwykły port, bo wersja na komórki została wzbogacona o multiplayer, jednak nie jest to niestety nic przełomowego. Kilka mini-gier na krzyż, jednak każdy, nawet najmniejszy, powiew świeżości w przypadku portów jest na wagę złota. Tak czy inaczej warto zainteresować się tą produkcją, przecież jak można oprzeć się pokusie siania pogromu na szkolnych korytarzach w trakcie przerwy między lekcjami?

 

Źródło: kotaku.com

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]