Bully trafia na urządzenia mobilne

Piechol - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Bully trafia na urządzenia mobilne - gamedot.pl

 

Bully to gra od słynnego studia Rockstar, ojców GTA, która pozwala graczom wcielić się w szkolnego chuligana, który za nic ma panujące zasady i restrykcje. Nie jest to może Grand Theft Auto w realiach szkolnych, jednak i tak jest to bardzo ciekawa produkcja, oczywiście głównie za sprawą charakterystycznego dla R* humoru. Gra doczekała się wersji Scholarship Edition na konsole poprzedniej generacji, a teraz trafiła również na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.

 

 

Nie jest to zwykły port, bo wersja na komórki została wzbogacona o multiplayer, jednak nie jest to niestety nic przełomowego. Kilka mini-gier na krzyż, jednak każdy, nawet najmniejszy, powiew świeżości w przypadku portów jest na wagę złota. Tak czy inaczej warto zainteresować się tą produkcją, przecież jak można oprzeć się pokusie siania pogromu na szkolnych korytarzach w trakcie przerwy między lekcjami?

 

Źródło: kotaku.com

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Gra Watch Dogs Legion PC

Gra Watch Dogs Legion PC

W niedalekiej przyszłości, Londyn podupada: ludzie zgnębieni życiem pod wszechwidzącym nadzorem, prywatne służby wojskowe kontrolują ulice, a potężna mafia żeruje na bezbronnych....

219,00Do sklepu

0 Komentarzy