Mod do GTA V zmienia grę w The Last of Us

Orzeł - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Mod do GTA V zmienia grę w The Last of Us

Do Sieci wypuszczono modyfikację, która całkowicie zmienia świat w GTA V. Za jej sprawą Los Santos zmieni się w świat podobny do tego, który zwiedzaliśmy w grze The Last of Us.


Porośnięte bluszczem budynki i ulice, opustoszałe samochody i wraki autobusów, miasto przewrócone do góry nogami - oto Twój nowy dom.

 


Modyfikacja nazywa się "After Us: Rodeo" i możecie pobrać ją z tej strony. Jej twórcą jest modder o pseudonimie Rapidiment. Gdyby wam było mało The Last of Us w GTA V, możecie dorzucić do gry modyfikację, wprowadzającą zombie.

 

 


Źródło: GTA5-mods.com / Kotaku

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Doom Eternal PS4

Doom Eternal PS4

Stworzony przez id Software DOOM® Eternal™ to bezpośrednia kontynuacja nagradzanej i bestsellerowej gry DOOM® z 2016 r. Doświadcz doskonałej kombinacji szybkości i mocy, walcząc i...

199,00Do sklepu

0 Komentarzy

OrzełOrzełOto ja - domorosły webmaster, koder, przedsiębiorca, dziennikarz oraz wielbiciel gier muzycznych i myszoskoczków. Nocami marzę o tworzeniu gier, ale za dnia skupiam się na innych fajnych i ważnych rzeczach, dla odmiany możliwych do zrealizowania.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl