Microsoft nie wyrobi się z grami na… przyszłe święta?

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Microsoft nie wyrobi się z grami na… przyszłe święta? - gamedot.pl

Phil Spencer, szef dywizji Xboksa przyznał, że plany wydawnicze Microsoftu na przyszły rok są tak duże, że nie jest pewny czy  nie dojdzie do opóźnień. Zatłoczona końcówka roku od zawsze jest kłopotem wydawców i developerów, stawiając ich pod ścianą z problemem „przesunąć czy nie?”. Jedni przeskakują zatem na początek kolejnego roku, jak Batman: Arkham Knight czy Wiedźmin 3, inni twardo trzymają się planu (Assassin’s Creed: Unity, Far Cry 4).

 

 

W 2015 na XOne powinno trafić Halo 5: Guardians i Rise of the Tomb Raider, do spółki z Quantum Break, nowym Crackdownem i Scalebound. Nie wygląda to zatem na tyle tłocznie, by nie rozłożyć się na całą jesień. Możliwe jednak, że kolejne plany firmy wyglądają na tyle słabo, że nie chce się ona za szybko wyprztykać z tego co ma najlepsze.

 

Ale to tylko moja interpretacja: fakty są tylko takie, że Phil Spencer spodziewa się „jakiś opóźnień”, a on nie rzuca słów na wiatr.

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Agents of Mayhem Edycja Day One PL XONE

Agents of Mayhem Edycja Day One PL XONE

Agents of MAYHEM to nowa gra akcji twórców serii Saints Row! Wciel się w tajnego agenta i z perspektywy trzeciej osoby zwiedzaj otwarty świat! W Agents of MAYHEM...

24,90Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl