Metal Gear Rising: Revengeance na PC działa tylko w trybie online

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Metal Gear Rising: Revengeance na PC działa tylko w trybie online - gamedot.pl
Użytkownicy Steama raportują, że po zakupie Metal Gear Rising: Revengeance gra działa tylko w trybie online. Jest to o tyle irytujące, że przygoda Raidena ma w sobie tryby rozgrywki tylko dla jednego gracza zatem podłączenie do internetu powinno być zupełnie zbędne.
 
Innymi słowy Konami bez zapowiedzi wrzuciło DRM do swej ostatnie produkcji z cyklu Metal Gear. Takie zagrywki z pewnością nie przysporzą firmie nowych fanów na rynku pecetowym, który wciąż jest podchodzi do niej z pewnym dystansem.
 
​​
 
Warto jednak podkreślić, że J.P. Kellams, producent z Platinum Games sam nie za bardzo wie o co chodzi w całym zamieszaniu:
 
 
Miejmy zatem nadzieję, że to bardzo dziwny przypadek i wkrótce pojawi się aktualizacja naprawiająca ten niewygodny problem.
 
 
 
źródło: eurogamer
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]