Torchlight II – darmowy weekend na Steam

memphis - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Torchlight II – darmowy weekend na Steam - gamedot.pl

Kto jeszcze nie miał okazji zagrać w Torchlight II, może nadrobić zaległości i przetestować ją w ramach darmowego weekendu na Steam. Gra z pewnością jest już dostepna w Waszej bibliotece gier.

 

Dla tych, którzy nie mieli jeszcze styczności z tym hack’n’slashem przypominamy, że za jej stworzenie odpowiedzialni są panowie z Runic Games, którzy niegdyś pracowali przy serii Diablo (byli pracownicy Blizzard North). Fakt ten zaowocował wieloma podobieństwami do gry Blizzarda. 

 

W otwartym świecie Torchlight II, możemy wybrać jedną z 4 klas postaci i wraz ze zwierzęcym towarzyszem przemierzać lokacje, których układ za każdym wejściem do gry, losowo się generuje. 

 

Gra oferuje ponadto tryb współpracy za pośrednictwem sieci lokalnej bądź internetu.

 

Darmowy weekend z Torchlight II potrwa do niedzieli do godziny 22.00.

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

memphismemphis

Zdecydowanie pecetowiec. Potrafi przeżyć bez konsoli aczkolwiek ubóstwia te przenośne (szczególnie Nintendo). Fan Gwiezdnych Wojen, sportów ekstremalnych, maratończyk.Wciąż ma nadzieje, że zostanie profesjonalnym graczem.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]