Double Dragon: Neon zmierza na Steam

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Double Dragon: Neon zmierza na Steam - gamedot.pl

Double Dragon: Neon to reboot słynnej marki, w której chodzimy z lewej strony planszy na prawą bijąc każdego opryszka, który tylko ośmieli się na nas wyskoczyć. Przygoda dwóch braci szybko stała się hitem domowych konsol i salonów arcade, dlatego też każdy komu brakuje takich klimatów powinien zainteresować się grą, przypominającą tamte czasy:

 

 

Za nową edycję odpowiada studio WayForward – oryginalnie trafiła ona we wrześniu 2012 na PS3 i X360, niebawem ukaże się też wersja na pecety (na Steamie).

 

Warto przygotować się na ten atak nostalgii, podpiąć do swej maszyny dwa pady, zaprosić kumpla z dzieciństwa i wspólnie spędzić kilka godzin przy Double Dragon: Neon. Zabawa gwarantowana.

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]