Marvel vs. Capcom 2 i 3 znikają z sieciowych sklepów Sony i Microsoftu

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Marvel vs. Capcom 2 i 3 znikają z sieciowych sklepów Sony i Microsoftu - gamedot.pl

Cyfrowa dystrybucja jest bardzo wygodna, jednak jej wysokie ceny i konieczność wspierania tytułów przez długie lata to coś co nie każdemu wydawcy przychodzi łatwo. Okazuje się, że podobnie jest z Capcomem, który do końca roku usunie z sieciowych sklepów Microsoftu i Sony Ultimate Marvel vs. Capcom 3 oraz Marvel vs. Capcom 2.

 

 

Co to oznacza? To, że jeśli skasujemy te gry z dysku twardego (lub dysk nam zwyczajnie padnie) to nie będziemy mogli ich już ponownie ściągnąć, mimo iż za nie zapłaciliśmy i teoretycznie są naszą własnością. Po prostu przepadną.

 

W przypadku mniejszych firm można byłoby uznać to za zrozumiałe, jednak kolos taki jak Capcom, sprzedający miliony kopii gier z logiem Street Fightera czy Resident Evil nie powinien mieć takich problemów (albo inaczej: nie robić ich swoim fanom). Wygląda to na zwykłe skąpstwo i szkoda, że nie możemy nic w tej sprawie zrobić. W przypadku zakupu gier z cyfrowej dystrybucji trzeba się po prostu podporządkowywać wydawcom, miejmy nadzieję, że sytuacja ta otworzy wielu konsumentom oczy.

 

źródło: destructoid

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]