Marc Ecko's Getting Up nagle pojawiło się na Steam

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Marc Ecko's Getting Up nagle pojawiło się na Steam - gamedot.pl

Niektóre gry po prostu dołączają do katalogu Steam, jak gdyby nigdy nic. Ostatnio bez zapowiedzi i zwiastunów pojawiło się Final Fantasy VIII, teraz przyszła kolej na coś dla fanów graffiti, czyli Marc Ecko's Getting Up: Contents Under Pressure.

 

 

Gra markowana nazwiskiem słynnego projektanta i artysty, Marca Ecko, to opowieść o walce z systemem poprzez malowanie ścian i wypisywanie na nich haseł godnych rewolucjonistów. Nasz bohater, Trane to bardzo ambitny grafficiarz potrafiący napsuć rządowi sporo krwi walcząc z siłami prewencji nie tylko farbą, ale i pięściami.

 

 

Kiedy Marc Ecko's Getting Up: Contents Under Pressure debiutowało było przyjęte dość ciepło przez krytyków i graczy, jednak nigdy nie zyskało tyle uwagi na ile zasługiwało. Od lutego 2006 minęło już kilka dobrych lat, a my nagle otrzymujemy steamową wersję tej przegapionej przez większość graczy produkcji. Czy oznacza to, że szykowana jest jakaś kontynuacja? Nie obraziłbym się na taki obrót zdarzeń.

 

 

Co ciekawe – za konwersję odpowiada Devolver Games, wydawca m.in. Hotline Miami.

 

 

źródło: Steam

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]