Kupiłeś Dark Souls 3? Możesz już pobierać

Orzeł - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Kupiłeś Dark Souls 3? Możesz już pobierać

Premiera trzeciej części Dark Souls już jutro. Wszyscy, którzy zakupili grę przed premierą, mają już możliwość wstępnego pobrania gry na swoje pecety i konsole.

 


Użytkownicy Xbox One będą musieli ściągnąć 17,3 GB danych, pecetowcy 18,5 GB, a grający na PS4 - 19,4 GB. Jeżeli zależy Wam na tym, by jak najszybciej zagrać, to lepiej upewnijcie się, że po premierze gry nie zmarnujecie czasu na obserwowanie paska pobierania. ;)


Źródło: DualShockers

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Shadow of Tomb Raider PL XONE

Shadow of Tomb Raider PL XONE

W grze Shadow of the Tomb Raider, Lara musi stawić czoła śmiertelnej dżungli, pokonać przerażające grobowce i wytrwać w najcięższych godzinach swego życia. Wyruszając ocalić świat przed...

159,00Do sklepu

1 Komentarz

awatar
erek (gość) 4 miesiące temu

?89

0 Odpowiedz
OrzełOrzełOto ja - domorosły webmaster, koder, przedsiębiorca, dziennikarz oraz wielbiciel gier muzycznych i myszoskoczków. Nocami marzę o tworzeniu gier, ale za dnia skupiam się na innych fajnych i ważnych rzeczach, dla odmiany możliwych do zrealizowania.
Napisz do autora

Najpopularniejsze newsy

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl