Kultowa scena pościgu z Terminatora 2 odtworzona... w GTA V

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Kultowa scena pościgu z Terminatora 2 odtworzona... w GTA V - gamedot.pl

'Reżyserowana' przez youtubera Johna Chapmana scena z Terminatora 2 jest tak dokładnym odtworzeniem oryginalnego pościgu, jak tylko było to możliwe w GTA V. Z uwagi na sposób prowadzenia kamery w grze, niektóre zbliżenia i kąty nagrywania musiały zostać zmienione. Mimo tych modyfikacji, ekipa Chapmana jest bardzo dumna z odwalonej przez siebie roboty i już planuje wzięcie się za kolejne 'kultowe' sceny z różnych filmów (zapewne nie tylko kina akcji). Trzeba przyznać, że akcje tego typu tylko pokazują, jak duży potencjał tkwi w nowym dziecku Rockstara. Z drugiej strony warto pamiętać, że oryginalnym pomysłodawcą nakręcenia tej konkretnej sceny z Terminatora 2 był właśnie developer - i stworzona przez niego pewna misja w GTA: San Andreas.

 

Scena pościgu z Terminatora 2 odtworzona w GTA V:

 

 

Dla porównania oryginał:

 

 

... i dla przypomnienia misja z GTA: San Andreas (gdyby time stamp nie działał, to właściwia scena zaczyna się od ok. 4:41)

 

 

 

Źródło: eurogamer.net

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]