Konsola XOne powalczy jeszcze o europejskiego konsumenta

hraboll - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Konsola XOne powalczy jeszcze o europejskiego konsumenta - gamedot.pl

Wczoraj Sony potwierdzało, że konsola PS4 kreuje wielki biznes w Europie. Na niektórych rynkach PlayStation czwartej generacji skupia przy sobie 90% operacji handlowych (gaming konsolowy). Dziś natomiast otrzymujemy komentarz Microsoftu. Phil Spencer (boss dywizji Xbox) mówi, że korporacja z Redmond chce skupić się na efektywnych działaniach w Europie kontynentalnej. Wyjazd na Gamescom będzie bardzo ważny, bo chodzi tu o promowanie marki Xbox.

 

W ramach konferencji zaplanowanej na 4 sierpnia zobaczymy kilka dużych projektów – choćby Scalebound od Platinum Games czy Quantum Break, produkowane przez Remedy. Sytuacja jest ciężka, dominacja Sony widoczna, ale obecność w Kolonii powinna dać pozytywny impuls. Sony w tym roku pominęło niemiecką imprezę (wybrało październikowe Paris Games Week). MS chce wykorzystać nieobecność największego konkurenta i osłabić jego wpływy na europejskich rynkach.

 

Źródło: Gamingbolt

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

GTA V PL PS4

GTA V PL PS4

Bijąca rekordy popularności gra autorstwa Rockstar Games rozgrywająca się w otwartym świecie, Grand Theft Auto V, jest już dostępna na PlayStation®4 oraz Xbox One. Gdy młody opryszek,...

99,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl