Khal Drogo wcieli się w postać Rico w filmowej adaptacji Just Cause

Darius - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Khal Drogo wcieli się w postać Rico w filmowej adaptacji Just Cause - gamedot.pl

Moda na robienie filmów naa bazie gier ciąglę się utrzymuje. Po ekranizacji WoWa, Assassyna, Hitmana czeka nas wysyp kolejnych egranizacji pojawi się Tomb Raider, Sleeping Dogs baa nawet Division. Do tego zaszczytnego grona gier zrealizowanych w Hoollywood dołącza Just Cause!

Film wyreżyseruje Brad Peyton - jego największym osiągnięciem jest San Andreas z 2015 zarobił 473 milionów dolarów. Odtwórcą głównej roli został Jason Momoa, który występował już m.in. jako Khal Drogo w serialowej Grze o Tron, wcielił się także w Conana w Conan Barbarzyńca 3D, a także Aquaman w Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. W tej samej roli zobaczymy go w tym roku w Lidze Sprawiedliwości.

Scenariusz filmu Just Cause opowie historię agenta Rico Rodrigueza, który wykonuje tajne misje dla Agencji. Oby okazał się hitem, a nie kitem.

2 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Persona 5 Royal PS4

Persona 5 Royal PS4

Przygotuj się na całkowicie nową przygodę RPG w grze Persona 5 Royal, osadzonej w nagradzanym uniwersum serii Persona! Przywdziej maskę Jokera i dołącz do grupy Phantom Thieves of...

219,00Do sklepu

2 Komentarze

awatar
Sziker (gość) 2 lata temu

Illidan dlaczego Ty piszesz te notki? Powinni Cie wyrzucic w trybie natychmiastowym. Proszę, zacznij czytac to co udostepniasz i nie usuwaj moich komentarzy.

0 Odpowiedz
awatar
Tani (gość) 2 lata temu

Ile za niego zapłacą. ?

0 Odpowiedz