Polska Liga Esportowa z pulą nagród 240 000 zł!

Darius - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Polska Liga Esportowa z pulą nagród 240 000 zł! - gamedot.pl

Przed polskimi graczami ogromna szansa na spełnienie marzeń i zaistnienie na rodzimej scenie esportowej. Już w marcu rusza Polska Liga Esprotwa, która kusi imponującą pulą nagród wynoszącą aż 240 000 zł. O spore pieniądze będzie można powalczyć na dwóch najpopularniejszych platformach: League of Legends oraz Counter Strike Global Offensive. Łącznie w rozgrywkach weźmie udział szesnaście drużyn, po osiem na każdą grę. Organizatorzy zaproszą pięć drużyn na każdej z platform, a o kolejne trzy miejsca, formacje powalczą w otwartych kwalifikacjach.

Co najciekawsze, każda gra zostanie nagrodzona, odpowiednio 1200zł za wygraną, a za remis 600zł (każdy mecz BO2). Rozgrywki mają potrwać aż do czerwca, wtedy to cztery najlepsze drużyny staną do walki w play-offach, gdzie powalczą o nagrodę główną. Jak myślicie? Czy polska scena potrzebowała takich rozgrywek i czy jest to odpowiedni czas na ich wprowadzenie? 

1 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

awatar
Jarosław. (gość) 6 lat temu

Kaczory! Na och turnieje nie wolno wchodzić dzieciom poniżej 18 roku życia. Początek imprezy od 23 ciej. Dobre nie?

0 Odpowiedz
DariusDarius
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]