Just Cause 3 – multiplayer nie został jeszcze skreślony

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Just Cause 3 – multiplayer nie został jeszcze skreślony - gamedot.pl

Sieciowy komponent w grze Just Cause 3? Developer omawiał, analizował różne opcje – była to reakcja na rzeczy wykonane przez fanów przy Just Cause 2. Modyfikację dodającą multiplayer należy uznać za kawał dobrej roboty.

 

Avalanche jednak w tym momencie skupia się na tym, co jest skojarzone z serią. Zawsze widzieliśmy tu treści, które gwarantowały satysfakcjonującą zabawę pojedynczemu odbiorcy. Ekipa z Los Angeles celuje w doznania, jakie decydowały o sukcesie JC2, a jednocześnie tworzy lepszą mechanikę dla gameplay'u (to, co otrzymuje gracz) oraz rozwija założenia podlegające pod fizykę.

 

Game Director Roland Lesterlin przekonuje, że MP może zostać wprowadzony do gry w okresie popremierowym. Ekipa developerska po prostu ma swoje priorytety – ten główny to stworzenie dobrego sandboksa. I ów sandboks jest beneficjentem całej energii developera. Zabawa sieciowa nie została jeszcze skreślona – ujawnia to rozmówca serwisu Gamespot.

 

Just Cause 3 ma premierę 1 grudnia. Fani już czekają na kooperację wprowadzaną w... dodatku. Oczywiście to hipotetyczny scenariusz.

 

Źródło: PSLS.net

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

The Sinking City Day One Edition PS4

The Sinking City Day One Edition PS4

NAJWAŻNIEJSZE CECHY Przytłaczająca atmosfera i historia inspirowana uniwersum H.P. Lovecrafta. Ogromny, otwarty świat, który możesz odkrywać pieszo, łodzią lub w stroju nurka. Każda...

69,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl