Fallout 4 – o rozmiarze mapy raz jeszcze

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Fallout 4 – o rozmiarze mapy raz jeszcze - gamedot.pl

Na kanale YT o nazwie 8-BIT BASTARD pojawił się kolejny – i zarazem dość ciekawy - materiał dotyczący gry Fallout 4. Sednem filmiku jest pomiar przygotowanego przez developera środowiska. Dokładnie mowa o podróży z jednego końca mapy na drugi...

 

Oczywiście jeden pomiar już mieliśmy, ale warto zauważyć, że 8-BIT stawia na wolniejszy ruch – konkretnie chód. Wynik zarejestrowany przy Fallout 4 (41 minut) porównano z rezultatami osiągniętymi przy innych produkcjach.

 

Zapewne zapytanie o Skyrim... Cóż, tu mamy 2 godziny i 10 minut. Przy Wiedźminie 3 zapisano wynik gorszy tylko o 9 minut. GTA V przegrywa z rodzimym hitem o sześć minut. Red Ded Redemption? Całkiem solidnie – 1 godzina i 25 minut. Far Cry 4 jest blisko Fallouta 4 – 52 minuty. Lider zestawienia? Just Cause 2 – 5 godzin.

 

2 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

2 Komentarze

awatar
Martusia83 (gość) 6 lat temu

Komentarz usunięty

awatar
kierowca walca (gość) 6 lat temu

Przy najbliższym remoncie drogi w twojej okolicy połóż się proszę pod walec, możesz se kufa spróbować...

0 Odpowiedz
awatar
a uj wpupala (gość) 6 lat temu

tak ale w F4 są wnętrza które niszczą konkurencję więc sam rozmiar podstawowej mapy trzeba przemnożyć

0 Odpowiedz
hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]