Jak długo będziemy czekać na nową grę od studia Remedy?!

hraboll - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Jak długo będziemy czekać na nową grę od studia Remedy?! - gamedot.pl

 

Studio Remedy Entertainment bez wątpienia ma pełne ręce roboty. Developer nadal stawia na wysokobudżetowy gaming. Ten pochłania nie tylko pieniądze – programiści potrzebują także czasu. Według najnowszych informacji świeży tytuł od fińskiej ekipy pojawi się na przestrzeni najbliższych 5 lat. Przypuszczalnie chodzi tu o całkowicie nowe IP – to owoc współpracy nawiązanej z tajemniczym wydawcą. Microsoft? Nie tym razem...

 

 

 

Jest jeszcze druga kwestia. Remedy deklaruje, że chce zaprojektować lepszą mechanikę rozgrywki. Kreatywność i szeroko pojęta głębia ma hipotetycznie stanowić receptę na upragniony sukces.

 

 

Developer w kwietniu tego roku przekazał w ręce fanów interaktywnej rozrywki grę Quantum Break. Produkcja raczej zbierała pozytywne noty (szczególnie wersja konsolowa) – średnia ocen 77/100 (Metacritic.com) może odzwierciedlać ogólną solidność. Niemniej do perfekcji jeszcze trochę brakuje; dobrze, że wspomniane studio zamierza do niej dążyć.

1 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

Razor 7 lat temu

Oby końcowy efekt był co najmniej zadowalający :)

0 Odpowiedz
hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]