Gra o Tron nową marką studia Telltale Games?

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Gra o Tron nową  marką studia Telltale Games? - gamedot.pl
Według źródeł na jakie powołuje się serwis IGN, Telltale Games ma w garści licencję na tworzenie gier w uniwersum Pieśni Lodu i Ognia, znanego masowemu odbiorcy jako Gra o Tron (Game of Thrones) dzięki serialowi produkcji HBO.
 
Obecnie nie wiemy jednak czy gra będzie przedstawiać postaci tak samo jak telewizyjny show, czy jednak skłoni się ku książkowym realiom (jest to istotna informacja, gdyż zmiany wprowadzone w fabule serialu są ogromne), możliwe też, że studio stworzy coś zupełnie nowego, umieszczonego w tle najważniejszych dla sagi wydarzeń. 
 
By się tego dowiedzieć, musimy jeszcze trochę poczekać. Najbliższa okazja do potwierdzenia tej zapowiedzi nadarzy się 7 grudnia, podczas gali VGX nie tylko rozdającej nagrody najlepszym tytułom roku, ale i służącej do wielkich zapowiedzi (to na niej pokazano pierwszy raz np. Dark Souls II). 
 
 
Przypomnę, że Telltale ma jeszcze na głowie tworzenie drugiego sezonu The Walking Dead oraz kolejnych epizodów The Wolf Among Us
 
 
Myślicie, że dadzą radę z jeszcze jedną dużą grą, tak jak to zapowiadali?
1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

graba 10 lat temu

zzzzzz A ja czekam już ponad miesiąc na następny odcinek TWAU ;(

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]