Twórcy Crackdown 2 pracują nad nową grą

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Twórcy Crackdown 2 pracują nad nową grą - gamedot.pl

Studio Ruffian Games planuje stworzyć nowy tytuł, przeznaczony na konsole nowej generacji. Do takich wniosków można dojść po lekturze ogłoszeń tej firmy, która poszukuje programistów do pracy przy bardzo dużym projekcie. To niezależne studio ma na swoim koncie grę Crackdown 2 oraz kilka casualowych tytułów wykorzystujących Kinecta. Ciężko jest powiedzieć czym będzie ich nowe dzieło, ale warta odnotowania jest jedna rzecz - nowe konsole są niczym czysta karta w historii dla wszystkich twórców, którym nie udało się odnieść sukcesu w ostatnich latach. O tym, czy Ruffian Games się poszczęści, dowiemy się w 2014 roku.

 

Źródło: destructoid.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]