Gigantic nową, piękną grą designera Starcrafta i Guild Wars

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Gigantic nową, piękną grą designera Starcrafta i Guild Wars - gamedot.pl
Niezależne studio Motiga (o którym pewnie nikt jeszcze nie słyszał) zabiera się za stworzenie sieciowej gry mieszającej gatunki. Gigantic będzie przypominać MOBĘ jednak z dużo większym naciskiem na akcję – pięcioosobowe drużyny będą prowadzić walkę z perspektywy TPP. Wygląda jednak na to, że głównym zadaniem nie będzie zdobycie wrogiej bazy.
 
Naszym celem będzie jednoczesna ochrona własnego strażnika (pięciokrotnie większego niż postaci sterowane przez graczy) oraz zniszczenie strażnika przeciwnika. Odpowiednio pokazuje to pierwszy zwiastun:
 
 
Zapowiada się piękna gra – tylko czy będzie się wystarczająco różnić od np. Smite i będzie czymś innym niż tylko wariacją na temat League of Legends i Doty? Przekonamy się w przyszłym roku. Przy tej produkcji pracuje jednak James Phinney, główny projektant StarCrafta i Guild Wars, co daje jej duże szanse na sukces.
 
Gigantic oczywiście będzie pozycją Free-to-Play.
 
1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

Sokool 9 lat temu

jak w produkcjach Disneya :))

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]