Dyktator z Panamy pozywa twórców Call of Duty za wykorzystanie jego wizerunku

Mex - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Dyktator z Panamy pozywa twórców Call of Duty za wykorzystanie jego wizerunku - gamedot.pl
Po rewelacjach szykowanych przez Lindsay Lohan (oskarżyła Rockstar o umieszczenie jej podobizny/kopii w GTA V) nadszedł czas na coś bardziej „politycznego”. Manuel Noriega: słynny zbrodniarz, dyktator rządzący przez lata Panamą, wspierający handel tajnymi informacjami i narkotykami pozwał właśnie Activision za wykorzystanie jego wizerunku w Call of Duty.
 
 
Konkretnie chodzi o Call of Duty: Black Ops 2 tworzone przez studio Treyarch, w którym znajduje się widoczna powyżej scena przejęcia Noriegi.
 
 
Mający dziś 80 lat były dyktator uważa, że złamano jego prawa i wykorzystano go do podbicia sprzedaży gry. Poza tym został pokazany jako „porywacz, morderca i wróg narodu” z czym się nie zgadza.
 
Zobaczymy co się z tego ukręci – ale na pewno są większe szanse na wygranie tej sprawy niż w przypadku Lindsay Lohan.
 
 
źródło: eurogamer.net
1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

Sokool 9 lat temu

Hohoho... to się będą sądzić :))

0 Odpowiedz
MexMex

Podstępny gamedotowy kowboj, który uwielbia szybkie strzelaniny i głośne samochody (albo na odwrót). Kiedy byłem mały chciałem być Popeyem, zostałem jednak redaktorem bo nie lubię szpinaku. Złapałem wszystkie gołębie w GTA IV.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]