Gearbox chce rozbudzać emocje – także te negatywne...

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Gearbox chce rozbudzać emocje – także te negatywne... - gamedot.pl

Gearbox raczej nie przejmuje się krytycznymi uwagami... Według developera zawsze znajdą się ludzie, jacy chętnie pokazują swoją mroczną stronę. Ludzie, jacy gustują w destrukcji i mocnej krytyce. Większość z nas wybiera gry – to w ich środowisku możemy robić szalone rzeczy (bez szkody dla innych osób).

 

Randy Pitchford (CEO) uważa, że popularna gra zawsze znajdzie swoich wrogów. To naturalne, że pewna część fanów gamingu głośno mówi o tym, co czuje. Wirtualna rozrywka wywołuje różne reakcje. Nienawiść też jest przykładem wpływu gry na człowieka. Kreowanie emocji jest celem dla studia Gearbox Software. Część ludzi nawet pożąda nienawiści (żeruje na mrocznych uczuciach). Niektóre osoby są sadystami.

 

Źródło: Destructoid, Gaminbolt

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]