Fury Phantom - efektowne i niedrogie słuchawki dla graczy

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Fury Phantom to zestaw słuchawkowy dla graczy. Kompatybilny z PC oraz konsolami Xbox One i PlayStation 4, ma oferować wygodę i dobrej jakości dźwięk. Dodatek w postaci podświetlenia RGB ma zaś pomóc w stworzeniu efektownego stanowiska do gier.

Fury Phantom to gamingowy headset wyposażony w przetworniki o średnicy 40 mm, oferujący pasmo przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz. Wykonane z matowego tworzywa muszle posiadają bawełniane nauszniki. Mają one być miękkie i oddychające, a tym samym zapewniać wygodę i komfort termiczny podczas długich sesji.

Na komunikację z innymi graczami pozwala zintegrowany, elastyczny mikrofon, który można schować gdy nie jest używany. Z kolei regulacja głośności jest możliwa przy użyciu zintegrowanego na przewodzie pilota, jak i z poziomu jednej z muszli. Słuchawki Fury Phantom wyposażono w pałąk pokryty miękką ekologiczną skórą. Gamingowy charakter sprzętu podkreśla podświetleniem RGB.

Zestaw słuchawkowy Fury Phantom łączy się z komputerem PC lub konsolą drogą przewodową. Zintegrowany kabel o długości 1,8 metra ma wtyczki USB oraz dwa mini-jacki 3,5 mm. Headset trafi do sprzedaży 23. września w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej około 59,99 zł.

Dane techniczne:

  • typ słuchawek: nagłowne, zamknięte
  • pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
  • dynamika: 108 dB
  • impedancja: 32 Ohm
  • czułość mikrofonu: -42 dB
  • interfejs: USB + 2 x mini-jack 3,5 mm
  • długość przewodu: 1,8 m
  • kompatybilność: PC, Xbox One, PlayStation 4

Zdjęcia hi-res są dostępne tutaj.

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Gra Marvel Vs. Capcom: Infinite Xone

Gra Marvel Vs. Capcom: Infinite Xone

Marvel vs. Capcom: Infinite to epickie zderzenie dwóch kultowych uniwersów w jednej, wybuchowej bijatyce pełnej ikonicznych bohaterów. Stworzona dzięki wspólnej wizji dwóch firm gra...

59,00Do sklepu

1 Komentarz

awatar
Mateus (gość) miesiąc temu

Całkiem niezłe są jak na tanie słuchawki, ale wydają mi się mało wygodne. U siebie mam Tronsmart Sono z polskiego geekbuying za 130 zł i mogę w nich siedzieć nawet cały dzień. Nie ma co przepłacać za jakieś bajery w słuchawkach, które i tak rzadko się przydają

0 Odpowiedz