Flappy Bird – 60 klonów dziennie pojawia się na App Store

Mex - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Flappy Bird – 60 klonów dziennie pojawia się na App Store - gamedot.pl

Według raportu Pocket Gamera App Store wciąż jest zalewany przez klony Flappy Bird, niesamowicie popularnej darmowej gry. O jej fenomenie zrobiło się głośno przede wszystkim dlatego, że generowała ogromne zyski, a mimo to jej twórca Dong Nguyen usunął ją z dystrybucji.

 

Klony ptaszka omijającego rury starają się jednak jak mogą, by zapełnić tę pustkę. 28 lutego w Appstore pojawiło się około 69 takich gier, 1 marca 48, 2 marca 74, a 3 marca 49. Oznacza to, że średnio co 24 minuty w sieci ląduje naśladowca Flappy Birda. Otrzymują one tak wymyślne nazwy jak Funny Chicken - Bird Adventure, Flappy Fish 2 czy Bird Adventure - 1 Touch Flying Bird.

 

Jak widać wcześniejsze usuwanie przez Apple takich aplikacji nie przeszkadza upartym twórcom w próbie odniesienia podobnego sukcesu i proceder powielania Flappy Bird wciąż ma się dobrze. Kto by pomyślał?

 

3 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Assassin's Creed Valhalla PS4

Assassin's Creed Valhalla PS4

Dziewiąty rok naszej ery. Wiking Eivor, stojąc na czele swojego klanu, opuszcza umęczoną niekończącymi się wojnami i kurczącymi się zasobami Norwegię i wyrusza przez Morze Północne ku...

259,00Do sklepu

3 Komentarze

Harhan 6 lat temu

"historia małego ptaszka" brzmi jak nazwa taniego porno ;p

0 Odpowiedz
Cascad 6 lat temu

dziękuję :D

0 Odpowiedz
MexMex

Podstępny gamedotowy kowboj, który uwielbia szybkie strzelaniny i głośne samochody (albo na odwrót). Kiedy byłem mały chciałem być Popeyem, zostałem jednak redaktorem bo nie lubię szpinaku. Złapałem wszystkie gołębie w GTA IV.

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl