Thief – studio odpowiedzialne za grę zwalnia 27 osób

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Thief – studio odpowiedzialne za grę zwalnia 27 osób - gamedot.pl
Thief był długo wyczekiwaną premierą, która po ukazaniu się na rynku nie zdobywała jednak najwyższych ocen i została przyjęta raczej z umiarkowanym entuzjazmem. Teraz dowiadujemy się, że Square Enix zwolniło 27 osób z ekipy odpowiedzialnej za grę, czyli Eidos Montreal.
 
Tego typu sytuacje są jednak normalne w tej branży – po zakończeniu dużego projektu często zmniejsza się ilość pracowników w studiach developerskich i przebudowuje ich struktury, szukując się do kolejnego projektu (potem, z czasem, zatrudnia się do niego kolejnych ludzi). W mieście takim jak Montreal, gdzie studia tworzące gry wyrastają niemal na każdym rogu nie powinno to stanowić problemu dla zwolnionych osób, którym Square Enix zapewniło już wsparcie w szukaniu nowego pracodawcy. 
 
Tak to już jest – wieczny życia krąg. 
 
 
źródło: kotaku
1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

Raijn 9 lat temu

A to byli ci sami, którzy najpierw zrobili świetnego Deusa Ex:HR, a później skaszanili jego wersję reżyserską? :)

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]