Fanowska Vault 404. Prawie jak krypta z Fallouta...

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Fanowska Vault 404. Prawie jak krypta z Fallouta... - gamedot.pl

Jeden z fanów marki Fallout zrealizował dość ciekawy projekt. Pozwala on przekształcić zwyczajny pokój miłośnika wirtualnej rozrywki (gaming room) w kultowy schron – konstrukcję lansowaną przez korporację Vault-Tec.

 

Warto zauważyć, że schron musi być otwierany manualnie – zapewne pełnowymiarowa automatyka byłaby kosztowna. Tak czy siak, Vault 404 nawet w uboższej wersji (jeśli wypada tak napisać) pozostawia po sobie pozytywne wrażenie. Gracz zadbał o najdrobniejsze detale. Pojawił się nawet terminal pozwalający sprawdzić tożsamość mieszkańca krypty.

 

 

W TYM miejscu możecie obejrzeć małą prezentację.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Valkyria Chronicles 4 PS4

Valkyria Chronicles 4 PS4

Fabuła gry Valkyria Chronicles 4 została osadzona w realiach historycznych z pierwszej części serii, podczas drugiej wojny światowej, ale skupia się dookoła innej grupy bohaterów....

169,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl