E3 2016 już zaplanowane. Wielki sukces tegorocznej edycji

Parsec - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
E3 2016 już zaplanowane. Wielki sukces tegorocznej edycji - gamedot.pl

E3 2015 to nie tylko konferencje, ale mnóstwo prezentacji sprzętu i gier, którym nie poświęcono aż tak gigantycznej uwagi. Tegoroczna edycja jest już zakończona i można pokusić się o małe podsumowanie tego wydarzenia w kwestii organizacji. Zaczynamy!

 

  • E3 2015 odwiedziło 52 tysiące gości ze 109 państw;
  • Zaprezentowano 1600 produktów od 300 wystawców;
  • Wielki sukces w social media: 6 milionów tweetów, 7.5 miliona lajków na Instagramie, milion widzów jednocześnie na Twitchu, milion filmów zapostowanych na Youtube.

 

Korzystając z okazji zaplanowano już datę przyszłorocznego E3 2016 w LA – rezerwujcie bilety, bo kolejne tak wielkie wydarzenie odbędzie się w dniach od 14 do 16 czerwca 2016 roku.

 

W kilku słowach E3 podsumował prezes całego wydarzenia Michael Gallagher:

 

Tegoroczne E3 było po raz pierwszy tak bardzo poświęcone graczom. Wydarzenie pokazało niesamowitą transformację rozrywki na wszystkich platformach – pojawiło się VR, rzeczywistość rozszerzona, nowy sprzęt, urządzenia przenośne i niesamowite gry.

 

Mądre słowa.

 

 

Źródło: Vg247

 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Shadow of Tomb Raider PL PS4

Shadow of Tomb Raider PL PS4

W grze Shadow of the Tomb Raider, Lara musi stawić czoła śmiertelnej dżungli, pokonać przerażające grobowce i wytrwać w najcięższych godzinach swego życia. Wyruszając ocalić świat przed...

109,00Do sklepu

0 Komentarzy

ParsecParsecMiłość do gier PC-towych wyssał z mlekiem matki. Amator gier wszelakich, a w szczególności gier ekonomicznych i Guild Wars. Początkujący badacz kultury graczy komputerowych, ale tylko po godzinach i przy dobrym piwie.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl