Uncharted 4 – zobaczcie TO BŁOTO!

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Uncharted 4 – zobaczcie TO BŁOTO! - gamedot.pl

Wątpiliście w cuda robione przez Naughty Dog? Błąd. Studio odpowiedzialne za The Last of UsUncharted czy Jak & Daxter nie ma słabych momentów jeżeli chodzi o wyciskanie wszystkiego co się da ze sprzętów Sony.

 

Silnym punktem Uncharted 2 był śnieg, Uncharted 3 piasek, a czwórka… czwórka pokaże takie błoto, że aż chce się w nie wskoczyć:

 

 

Gif pochodzi z NeoGAF-u, z akcji pokazywanej na E3 2015 podczas pokazu za zamkniętymi drzwiami. Jest ona kontynuacją dema pokazywanego na scenie w czasie konferencji Sony:

 

 

Jak widać to był tylko prolog do naprawdę niesamowitych akcji, których zresztą ma być o wiele, wiele więcej. Premiera wiosną 2016, tylko na PS4.

 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

GRA LEGO JURASSIC WORLD XONE

GRA LEGO JURASSIC WORLD XONE

Przekształcona w formę klocków LEGO i opowiedziana z charakterystycznym dla TT Games humorem LEGO, porywająca przygoda rekonstruuje niezapomniane sceny i sekwencje akcji z filmów,...

89,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl