Dupny glitch w Dark Souls 3

Piechol - 
9osób uważa ten artykuł za ciekawy

Dark Souls 3 ponad tydzień temu miało swoją premierę w KKW, do reszty świata trafi 12 kwietnia. Trochę to niesprawiedliwe, że nasi skośnoocy bracia mogą już radośnie biegać po Królestwie Lothric i ginąć, a nam przyjdzie na to jeszcze trochę poczekać. Na szczęście każdy medal ma dwie strony i nagrodą za naszą cierpliwość może być łatka do gry, która upora się z niektórymi błędami, z którymi teraz muszą użerać się Japończycy (i wszyscy ci, którzy pobrali grę zmieniając region swojej konsoli). Nie są to może błędy uniemożliwiające rozgrywkę, jednak ja bez problemu obszedłbym się bez takich widoków w trakcie gry:

 

 

 

Okazuje się, że w przypadku składania pokłonów czy kucania, mając jednocześnie na sobie luźną szatę, można uświadczyć niecodziennego widoku: nagich pośladków bohatera przebijających się przez materiał. Ten zabawny glitch będzie zapewne wykorzystywany przy pojedynkach PvP jako pozdrowienie i okazanie szacunku przeciwnikowi, oczywiście do momentu, aż From Software wypuści specjalną łatkę. Już widzę opis zmian, które wprowadzi ten patch: „Butt glitch fixed”.

 

Źródło: https://twitter.com/ziku66661/status/716306884949487617

 
3 osób dodało komentarz
9osób uważa ten artykuł za ciekawy

3 Komentarze

awatar
Gierd (gość) 8 lat temu

Profesjonalny serwis, nagłówki jak z bloga dwunastolatka. Więcej profesjonalizmu...

1 Odpowiedz
Piechol 8 lat temu

"Pośladkowy" byłby bardziej na miejscu? ;)

1 Odpowiedz
awatar
joantek (gość) 8 lat temu

o profesjonalizmie świadczą treści artykułów i ich tytuły - zgoda. ja nic do dupnego tytułu nie mam. ot uderza w środek... problemu ;)

0 Odpowiedz
PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]