Drugi dodatek do The Binding of Isaac: Rebirth

GeneticsD - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Chyba każdy w chociaż niewielkim stopniu kojarzy produkcję The Binding of Issac: Rebirth. Ta dość intrygująca gra jest rozszerzoną wersją z 2011 roku, które stworzone było na bazie flasha. 

 

Drugi dodatek będzie sporym rozszerzeniem do zabawy, jak to zapowiadają twórcy. Między innymi pojawią się w nim nowe potwory, starzy bossowie w nowej, silniejszej odsłonie, całkowicie nowe pokoje, z których większość będzie bardzo rzadka. Do tego będziemy mogli przeglądać bestiariusz podczas gry. Wydaje się Wam, że to same śmieci? Twórcy dorzucają coś jeszcze. Całkowicie nowe zakończenie po walce z nowym, nieznanym dotąd bossem, a także narzędzia do tworzenia własnych poziomów. Twórcy liczą na to, że co miesiąc będą mogli dodawać nowe, najciekawsze poziomy stworzone przez fanów gry w formie aktualizacji.

 

The Binding of Isaac: Afterbirth+ pojawi się na Steamie już 3 stycznia za 28 zł. Będzie to jednak cena po obniżce, która potrwa tydzień. Regularna cena tego DLC to 42 zł. Konsolowa wersja dodatku ukaże się później, bo dopiero wiosną. Dokładna data jeszcze nie została poznana.

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

CTR Crash Team Racing Nitro - Fueled XONE

CTR Crash Team Racing Nitro - Fueled XONE

Crash™ wraca za kółko! Szykuj się, by wcisnąć gaz do dechy w grze Crash™ Team Racing Nitro-Fueled. To autentyczna frajda z gry w CTR i znacznie więcej – teraz w pełni zremasterowana i...

159,00Do sklepu

0 Komentarzy