Choinka Gamedota! Zaczynamy dwa tygodnie konkursów z mega nagrodami

Cascad - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Choinka Gamedota! Zaczynamy dwa tygodnie konkursów z mega nagrodami - gamedot.pl

 

Dziś startujemy ze świateczną akcją, a jak wiadomo nasze świąteczne akcje to świetna okazja dla was, by wygrać nowe sprzęty. Przez najbliższe 14 dni zaglądajcie na Gamedot.pl po 12:30 i klikajcie w skarpete z logotypem fundatora, a znajdziecie w nim pytania konkursowe wraz z informacją co możecie wygrać jeżeli poprawnie na nie odpowiecie. Wystarczy kreatywnie podejść do naszych zadań i czekać aż Mikołaj wyśle wam jakiś dobry hardware!

 

Wiedzcie, że podjęliśmy się współpracy z takimi markami jak Fritz, Roccat, Steel Series, Trust Gaming, Mionix, Cooler Master, Zalman, HyperX, Genesis, TP LINK, Gigabyte, Logitech, Razer, Mad Catz oraz Asus ROG! Do zgarnięcia będą więc świetne gadżety.

Choinkę znajdziecie pod adresem https://gamedot.pl/choinka-gamedota

15 marek, 14 dni, dużo okazji do wygrywania - czy potrzebujecie czegoś jeszcze?

 

CHOINKA GAMEDOTA

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Lego Marvel Super Heroes 2 PL XONE

Lego Marvel Super Heroes 2 PL XONE

LEGO® Marvel Super Heroes 2 to zupełnie nowa, niesamowita przygoda stanowiąca kontynuację hitu LEGO® Marvel Super Heroes. Oryginalna wielowątkowa fabuła współtworzona przez weterana...

129,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl