• Strona główna
  • Newsy
  • Dead or alive xtreme 3 – pierwsze screeny i... całkiem możliwa zachodnia premiera

Dead or Alive Xtreme 3 – pierwsze screeny i... całkiem możliwa zachodnia premiera

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Dead or Alive Xtreme 3 – pierwsze screeny i... całkiem możliwa zachodnia premiera - gamedot.pl

Dead or Alive Xtreme 3: Fortune (PS4) i Dead or Alive Xtreme 3: Venus (PSV) – obie pozycje mogą pojawić się na zachodnich rynkach. Aczkolwiek Koei Tecmo najpierw chce zobaczyć odpowiednie zainteresowanie. Cóż, fani są zaskoczeni, wszak bijatyka Dead or Alive 5 cieszyła się sporą popularnością – niezależnie od regionu prowadzenia sprzedaży.

 

Omawiane projekty oczywiście będą skupiały się na prezentacji wdzięków najpopularniejszych – kobiecych – postaci (uwzględniając realia uniwersum). Japoński magazyn Famitsu publikuje pierwsze obrazki i to na nich zobaczymy Kasumi. Co ciekawe, możemy wpływać na kwestie związane z doborem wirtualnych dziewcząt. Wydawca będzie analizował wyniki sprzedaży specjalnych motywów na konsole. Dlatego jeśli chcecie zobaczyć w Dead or Alive Xtreme 3 np. Hitomi, wtedy wypada kupić stosowny motyw za 12,5 PLN.

 

 

 

 

Warto dodać, że Dead or Alive Xtreme 3 (w obu wersjach) prawdopodobnie zostanie dopasowane do gustów zachodniego konsumenta – mówi o tym Yosuke Hayashi (przypada mu rola producenta). I jeszcze jedno: tytuł na domową konsolę PlayStation jest napędzany przez ulepszoną wersję technologii Soft Engine 2.0.

 

Źródło: Dualshockers

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]