Assassin’s Creed: Syndicate przede wszystkim zaoferuje nam dobrą zabawę

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Assassin’s Creed: Syndicate przede wszystkim zaoferuje nam dobrą zabawę - gamedot.pl

Scott Phillips (odpowiada za reżyserię) potwierdza, że Assassin’s Creed: Syndicate postawi na nieco lżejszą formułę. Do najnowszej odsłony popularnej serii wpompowano więcej humoru – szczególnie tego w brytyjskim wydaniu. Ubisoft Quebec chce przede wszystkim dostarczyć odbiorcy solidną porcję dobrej rozrywki. To właśnie naturalny fun jest czymś kluczowym dla opowiadanej historii i ogólnego gameplay'u.

 

W samej rozgrywce zobaczymy wyraźny podział na efektowną akcję i cichą eliminację zagrożenia. To my kreujemy styl prowadzenia działań. Dla przykładu: możemy korzystać z broni palnej. Skojarzono ją ze sporą efektywnością, ale pamiętajmy, że hałas może przyciągnąć do naszej lokalizacji większą liczbę oponentów. Każda taktyka ma swoje wady i zalety.

 

Phillips uważa, że wcześniejsze przygody asasynów za bardzo skupiały się poważnych rzeczach – uderzały w dość mroczny ton. Syndicate jest trochę inne, bowiem bazuje na dobrym, momentami bardzo zabawnym, scenariuszu. Jego autorzy często wybuchali śmiechem (przy lekturze przygotowanego skryptu) – przyznaje przedstawiciel kanadyjskiej ekipy.

 

Źródło: WCCF, Metro

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]