Dead Island 2 jednak skasowane? Gra znowu w kłopotach

Cascad - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Dead Island 2 jednak skasowane? Gra znowu w kłopotach - gamedot.pl

Po bardzo wielu problemach z jakimi borykało się Dead Island 2 - czyli przejściu spod rąk niemieckiego studia Yager do Sumo Digital (ludzie od LittleBigPlanet 3) - wciąż niewiele wiemy o tym co dzieje się z kontynuacją przeboju autorstwa Techlandu.

 

Polskie studio poszło jednak własną drogą tworząc bardzo dobre Dying Light, podczas gdy Dead Island 2 właśnie zostało pozbawione... strony na Steamie. A stąd, jak wiadomo bardzo blisko do tego, by całkowicie skasować projekt.

 

To ciekawe, bo przecież gra była reprezentowana niezłym zwiastunem na E3 2014 i miała ukazać się na rynku w 2015 roku. Jak widać z tych planów nic nie wyszło, a Deep Silver (wydawca) chyba już straciło nadzieje, na to że marka jeszcze wróci do żywych. Trochę szkoda, bo to był jeden z fajniejszych tytułów o zombie i sequel mu się należał. Ale kto wie - może jeszcze o nim usłyszymy?

 

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]