Po bardzo wielu problemach z jakimi borykało się Dead Island 2 - czyli przejściu spod rąk niemieckiego studia Yager do Sumo Digital (ludzie od LittleBigPlanet 3) - wciąż niewiele wiemy o tym co dzieje się z kontynuacją przeboju autorstwa Techlandu.
Polskie studio poszło jednak własną drogą tworząc bardzo dobre Dying Light, podczas gdy Dead Island 2 właśnie zostało pozbawione... strony na Steamie. A stąd, jak wiadomo bardzo blisko do tego, by całkowicie skasować projekt.
To ciekawe, bo przecież gra była reprezentowana niezłym zwiastunem na E3 2014 i miała ukazać się na rynku w 2015 roku. Jak widać z tych planów nic nie wyszło, a Deep Silver (wydawca) chyba już straciło nadzieje, na to że marka jeszcze wróci do żywych. Trochę szkoda, bo to był jeden z fajniejszych tytułów o zombie i sequel mu się należał. Ale kto wie - może jeszcze o nim usłyszymy?
0 Komentarzy