Darmowa Amnesia: The Dark Descent - tylko na platformie Steam

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Darmowa Amnesia: The Dark Descent - tylko na platformie Steam - gamedot.pl

Frictional Games 22 września wyda swoje najnowsze dzieło – horror SOMA. Developer najwidoczniej postanowił podgrzać nieco atmosferę, albowiem gra Amnesia: The Dark Descent jest całkowicie darmowa – to jedna z szalonych inicjatyw na platformie Steam. Tytuł nigdy nie zniknie z naszej biblioteki. Atrakcyjna oferta zostanie zdezaktywowana jutro o godzinie 19:00 czasu polskiego.

 

Warto zauważyć, że cena gry Amnesia: A Machine for Pigs została obniżona o całe 80%. Taka sama zniżka dotyczy odsłon marki Penumbra. Cóż, Frictional Games chyba przyśpiesza Halloween. :)

 

Źródło: VG247

2 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

GRA LEGO MARVEL SUPER HEROES PS4

GRA LEGO MARVEL SUPER HEROES PS4

Gra LEGO® Marvel™ Super Heroes uzupełnia serię zabawek LEGO Marvel Super Heroes, która przenosi postacie, pojazdy i akcję ze świata Marvel do świata przygód, zabaw i budowy LEGO. Obecnie...

99,00Do sklepu

2 Komentarze

awatar
ziom (gość) 4 lata temu

ok jest sory

0 Odpowiedz
awatar
ziom (gość) 4 lata temu

gdzie ta gra jest 19-10 hahahaha

0 Odpowiedz
hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl