SOMA – przerażający trailer

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
SOMA – przerażający trailer - gamedot.pl

Od 22 września horror SOMA zanurzy nas w naprawdę gęstej atmosferze. Chyba będziemy ją kroić nożem... Frictional Games zapewnia, że kreuje przerażające doznania. SOMA straszy nas w nieco inny sposób - jeśli już dokonujemy porównania z marką Amnesia. Najnowszy projekt wbrew pozorom nie opiera się na stałych, przewidywalnych zasadach.

 

Tajemnicze stworzenia – eksplorujące placówkę badawczą – reagują na nasze zachowanie w sposób dynamiczny. To znaczy, nigdy nie możemy przewidzieć rozwoju sytuacji. Istota może być przy pierwszym spotkaniu bardzo agresywna, a innym razem całkowicie nas ignorować. Każde stworzenie wybiera indywidualną taktykę. Obrażenia związane z walką także pozostają pewną zagadką. Ten sam stwór może nas tylko drasnąć, znokautować lub uśmiercić. Miejmy na uwadze, że proces uzdrawiania pociąga za sobą negatywne konsekwencje.

 

 

Gracz będzie utrzymywany w niepewności – tak budowane jest naturalne napięcie. Developer pamięta, że najgorsze scenariusze rodzą się w naszej wyobraźni. To ona zakrzywia obraz rzeczywistości. Najczęściej przerażają nas rzeczy, jakich tak naprawdę nie możemy zobaczyć.

 

Źródło: AGB

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]