Czołowa producentka serii Assasin's Creed opuszcza Ubisoft

davidzovie - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Czołowa producentka serii Assasin's Creed opuszcza Ubisoft - gamedot.pl

Po 10 latach pracy jako producent, Jade Raymond odpowiedzialna między innymi za produkcję Assasin's Creed, Watch Dogs czy też Splinter Cella, postanowiła przekazać kierownictwo nad Ubisoft Toronto swojemu koledze Alexandrowi Parizeau.

 

Jak twierdzi Raymond, decyzja o opuszczeniu studia była dla niej niezwykle ciężka, niemniej jednak świadomość, że jest ono na dość stabilnej pozycji pozwoliło jej odejść bez wyrzutów sumienia. Nie wiadomo jakie są jej przyszłe plany, zapowiedziała jednak, że nie zamierza porzucać branży.

 

Jeśli spojrzeć na ścieżkę kariery Raymond, jej decyzja nie zdaje się być tak bardzo szokująca . Pierwsze kroki stawiała jako programistka, pracując dla Sony między innymi przy Jeopardy!, następnie zajmowała się produkcją zapomnianych już przez czas i przestrzeń Simsów Online, zajmując godne miejsce w szeregach Electronic Arts, skąd przeniosła się w końcu do Ubisoftu gdzie została dyrektorem oddziału w Toronto.

 

Źródło: kotaku.com

2 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

DIRT 4 XONE

DIRT 4 XONE

DiRT 4 to nie tylko nawiązanie jakościowe do sukcesu DiRT Rally, ale też przeniesienie pasji i realizmu rajdów samochodowych na wyższy poziom. Łączy emocje i realizm DiRT Rally z...

149,00Do sklepu

2 Komentarze

Sokool 4 lata temu

nawet ładna :)

0 Odpowiedz
Bramin 4 lata temu

Zawsze było o niej głośno przy okazji zapowiedzi nowych Assassinów. Kocham Assassina i Splinter Cella (choć nadal płaczę za Ironside'em), ale nie dziwi mnie fakt odejścia po premierze Watch Dogs ;)

0 Odpowiedz
davidzoviedavidzovieWychowany na kreskówkach z polonii 1 i NESie, ukształtowany przez anime z RTL 7 i Playstation, pecetowiec, który nie gardzi niczym co od Nintendo. Gotów zanurzyć się w najgorszy absurd, żeby przekazać innym coś godnego uwagi.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl