Conan O'Brien podejmuje Battlefield 1

Piechol - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Clueless Gamer to seria programów, w których amerykański komik i gospodarz takich programów jak Late Night i The Tonight ShowConan O'Brien – gra w przeróżne produkcje z naszej ukochanej branży. Rudzielec nie jest nawet niedzielnym graczem, jak sam mówi nie grywa praktycznie wcale, stąd też tytuł tego show. Zupełnie laickie spojrzenie z zewnątrz na niektóre gry bywa często przekomiczne, więc jak najbardziej warto obejrzeć najnowszy epizod skupiający się na Battlefieldzie 1. Jak Conan poradzi sobie na polu walki podczas I Wojny Światowej? Przekonajcie się sami. Jak zwykle: angielski na poziomie gimnazjum wymagany.

 

 

Źrodło: YouTube.com

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]