Catlateral Damage – symulator kota, który musicie zobaczyć

Mex - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Catlateral Damage – symulator kota, który musicie zobaczyć - gamedot.pl
Wiele jest gier na tym świecie, wiele ciekawych pomysłów, idei i spojrzeń na to jak powinny wyglądać gry video. I między to wszystko wchodzi Catlateral Damage, gra w której jesteśmy kotem robiącym bałagan w pokoju. To jedna z najlepszych rzeczy dostępnych w sieci. Poważnie.
 
By to sprawdzić wystarczy odwiedzić domową stronęCatlateral Damage i sprawdzić w przeglądarce ile radości daje wcielenie się w kota i obserwowanie świata z jego perspektywy. Gra stworzona na silniku Unity została już zresztą dołączona do programu Steam Greenlight i planowana jest jej edycja na PC, Linuksa i Maca (oraz wsparcie dla Oculus Rift).
 
 
Za całość projektu odpowiada niezależny twórca Chris Chung, mający w planach zmienić go w przedsięwzięcie komercyjne, obecnie jednak Catlateral Damage możemy testować za darmo. A warto, gdyż może to być początek wielkiego fenomenu. 
 
Poza tym chyba każdy się zgodzi, że twórcy należy się też specjalna nagroda za wybitne odwzorowanie kociej natury. 
1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

Tomash49 10 lat temu

Oculus Rift w symulatorze kota? WTF:O tego jeszcze nie słyszałem;p ale w sumie, koty to psychole, więc może być ciekawie;p

0 Odpowiedz
MexMex

Podstępny gamedotowy kowboj, który uwielbia szybkie strzelaniny i głośne samochody (albo na odwrót). Kiedy byłem mały chciałem być Popeyem, zostałem jednak redaktorem bo nie lubię szpinaku. Złapałem wszystkie gołębie w GTA IV.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]